#TataTeżCzyta w naszej gminie!

Czytanie to nie tylko sposób na naukę i rozwój – to także doskonała okazja do spędzenia czasu z najbliższymi. Z tego założenia wyszła nasza biblioteka, angażując się w akcję #TataTeżCzyta, która udowadnia, że miłość do książek zaczyna się w domu – często właśnie od TATY!

W inicjatywie wzięli udział znani tatusiowie z naszej gminy. Każdy z nich pokazał, że nawet przy pełnym obowiązków grafiku warto znaleźć chwilę, by poczytać ze swoimi dziećmi.

Każde przedstawione zdjęcie to mała historia o bliskości i radości płynącej z książek. Czytanie łączy pokolenia, rozwija wyobraźnię i buduje relacje oparte na wspólnych przeżyciach.

Drodzy Tatusiowie!

Wasz przykład ma ogromną moc. Wystarczy kilka minut dziennie, by zaszczepić w dziecku miłość do książek, a wspólne czytanie może stać się najpiękniejszym rytuałem w domu. Dołączcie do akcji #TataTeżCzyta – pokażmy, że czytanie jest dla każdego!

🫶Dziękujemy Tatusiom, którzy włączyli się w akcję: Tadeuszowi Klein, Michałowi Miotk, Jędrzejowi Stasiuk, Łukaszowi Wieckiemu, Jackowi Jelińskiemu, Radosławowi Ruszkowskiemu i Łukaszowi Jelińskiemu – dobra robota Panowie!

Akcję wspiera Urząd Gminy Linia😊

Relacja fotograficzna z wydarzenia