Czytelnicy nagrodzeni w roku szkolnym 2025/2026

Zakończenie roku szkolnego to doskonała okazja, aby wyróżnić najaktywniejszych czytelników. Doceniamy ich pasję, miłość do literatury, systematyczność, a także terminowość zwrotów i dbałość o wypożyczone książki.

Oto nasi Superczytelnicy: Amelia Mazur, Alicja Choszcz, Kamil Choszcz, Marcelina Jelińska, Julia Jagła, Robert Skrzypkowski, Zuzanna Gaffke, Dorota Gronowska, Zofia Gronowska, Hanna Gronowska, Oliwia Milewczyk, Wojciech Lange, Amelia Labuhn, Karolina Studzińska, Agata Zarach, Jakub Wiecki, Kornelia Wiecka, Julia Giergińska, Blanka Myszka, Paulina Grzenkowicz oraz Antonina Zaborowska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy bajecznych wakacji!

Relacja fotograficzna z wydarzenia