Warsztaty „Kierunek – marzenia”

Aktualności | 11 grudnia 2017 14:37

Dnia 8.12.2017 r. w Bibliotece w Lini odbyły się 4-godz. warsztaty dla młodzieży „Kierunek – marzenia! Warsztaty rozwoju osobistego dla młodzieży”. Zajęcia poprowadziła Agata Warywoda, ambasadorka sieci LABiB, specjalizująca się w nowych technologiach, edukacji medialnej i pracy z młodzieżą. Zajęcia były nagrodą dla naszej Biblioteki w konkursie „Re-Animuj się!”, w którym zadanie polegało na przekonaniu jury, że zajęcia muszą odbyć się u nas. 

Podczas warsztatów młodzież odkrywała i nazywała swoje mocne strony. Każdy uczestnik przygotował listę swoich marzeń i zwizualizował je tak, aby były one konkretne, proste, realne do osiągnięcia i określone w czasie. Przy pomocy ćwiczenia „Ścieżka do cudu” młodzież przygotowała plan realizacji swoich marzeń. 

Zajęcia były częścią projektu Mapa Ambasadorów LABiB, którego celem jest wspieranie bibliotek w działaniach na rzecz społeczności lokalnej. Informacje o tym, jak zaprosić do współpracy Ambasadorów znajdziesz na stronie Mapa Ambasadorów LABiB. Projekt został przygotowany przez sieć LABiB oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Zobacz zdjęcia